Знайшли папуг, яких викрали з Луцького зоопарку


Папуг, яких невідомі викрали з Луцького зоопарку, знайшли.

Про це на сторінці у фейсбук повідомила директорка зоопарку Людмила Денисенко.

«Знайшли. Вчора о 22 годині папуги були передані у зоопарк. Величезна подяка правоохоронцям за пошук та повернення птахів.

Однак навіть вони звернули увагу на жахливий стан одного Ари.

Всі ці дні їх не годували, занадто туго зв‘язані лапи, що призвело до відмирання кінцівок, пошкоджені крила та плече. Тошик помер у мене на руках. Чиясь забаганка стала причиною смерті», – написала вона.

«Отож, як уже відомо, викрадачів було двоє. Жоден працівник зоопарку до злочину не причетний (про що в обговоренні під дописами неодноразо писали горе-експерти).

Приблизно о 20.00 учора, 31 жовтня, правоооронці взяли у нас клітки і за години дві привезли папуг. Від їхнього вигляду волосся ставало дибки. Птахи були зв’язані усі ці дні! Причому самець так туго, що пошкоджені кінцівки, у які врізалися шнурки, відмерли. Також злодії підрізали йому крила. Обоє пернатих мали травми по всьому тілу, які було видно навіть неозброєним оком, зокрема і голови. Їх усі ці дні не годували. Птахи меж Луцька не залишали.

За подробицями розкриття злочину представників ЗМІ просимо звертатися до правоохоронців. Ми не маємо права про це говорити. Від себе лише уточнимо, що тіло померлої птахи віддаємо на експертизу», — йдеться у дописі.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/znayshly-papuh-iakykh-vykraly-z-lutskoho-zooparku/” Об этом сообщает 3dnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя